Jdi na obsah Jdi na menu
 


Evil Cult: Tajemství Kung-Fu

23. 2. 2008

Evil Cult = Ďábelský Klan neboli ďábelský film.A o co tady jde?Nevíme.Víme jen to,že to je amatérský antirealismus,kde divák ani neví,kdo je vlastně hodnej a kdo zlej.Vyjma hlavního hrdiny,kterej je hodnej.Příběh je o pomstě,kde proti sobě bojujou spousta klanů,Ze zlého klanu se stává hodný klan a naopak.Na to,že se to odehrává nějak ve středověku,můžou tu vojácilítat,střílejí tu po sobě štítama.

Divák ani neví,kdo je vlastně hodnej a kdo zlej.Vyjma hlavního hrdiny,kterej je "asi" hodnej.

A prostě dělají věci,které jsou v realitě nemožné.Film je zřejmě nějaký seriál,protože konec nedopadl ani dobře,ani špatně.No,spíš špatně.A to nemluvím o příběhu,zatím jsem nepochopil,o co tam jde.To byly mínusy.Ale je tam i pár plusů a to jsou vtipy.Film je až moc vtipný.Tak vtipný,že hrdina se směje,když mu umírá někdo blízký.

 

Hodnocení: 3/10

Nereálný,jako třeba,že probodnou mistra deseti meči najednou a on to přežije jako by nic...Totálně zmatený příběh.Ale někdy vydařené vtipy ;-)...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What is a conventional blood distress

(AEloplepusly, 8. 10. 2018 23:46)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-boulogne-billancourt/