Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nitrome

24. 3. 2009

Proč jsou nejlepší stránky, které si on-line hry vytváří sami? Protože jsou velmi komunikativní, mají podobnou grafiku a vždy Vás potěší nová hra, jelikož víte, že na tom někdo pracuje. Mno... To jsem trochu zkomolil ale to je jedno. Tohle je ta nej stránka na on-line hry a není o tom pochyb - recenze jejích fantastických her najdete i na YouTube! Tyto hry jsou originální, zábavné, často pro dva hráče (vydržíte u toho oba dva velmi dlouho...) ale také se ukládají pozice!!! Přibližně dva týdny vyjde nová hra a tak můžete mezitím dopařit ty stávající :). Opravdu příjemná stránka - co se skinů či blogu týče. Ano, můžete si nastavovat pozadí jak chcete :D ale je tu taky velmi příjemný blog - který je součástí stránky - ve kterém jsou díla fanoušků, recenze, preview, ceny (hra roku) a to ostatní. Můžete dokonce jim psát svoje nápady... Je to prostě na Vás, jak si tuhle skvělou stránku užijete. Pokud jde o nejlepší hry, co kdy Nitrome vytvořil, tak je to např. Last Ninja, Twin Shot, Toxic či Toxic 2, Frost Bite nebo Frost Bite 2 (zase :D) a další... Napiště mi sem cokoliv co se týče této stránky třeba Vaše zážitky z her! Have fun!

www.nitrome.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nitrome

(Anonym, 18. 12. 2009 15:12)

Nitrome je fak super stránka zajděte na www.nitromefans.estranky.cz please.

!!! www.gpn.blog.cz !!!

(Šéfredaktor Api Ders, 25. 9. 2009 23:26)

Tento článek již dávno nepatří k této stránce. Zábava, hry, videa, filmy atd. na gpn.blog.cz! Toto jsou momentálně jen vymyšlené noviny vymyšlené planety vymyšlené galaxie xD. Ale teď jsem si přečetl co jsem dávno napsal a dojalo mě to - už nepíšu recenze jako dříve...... gpn.blog.cz také obsahuje recenze na nejovější Nitrome hry a také prosím hlasuj v anketě Hra Nitrome Roku 2009 please.

Já to hraju hodně

(Lukáš Jiřička, 25. 9. 2009 18:14)

Tuto stránku znám asi rok. Už jsem vyzkoušel všechny hry,ale dohrál jsem jen pár her. V poslední době je to téměř jediná stránka kterou navštěvuji.Škoda,že můj přítel to nehraje protože se na tak malou obrazovku nedokáže soustředit. Jenom bych chtěl opravit název Last Ninja - je to Final Ninja.