Jdi na obsah Jdi na menu
 


Galaxis odstartována

15. 8. 2007
President Gordon Ilinič si umínil,že poletí na nebezpečnou planetu zemi.Odstartování bylo přísně utajeno (to jako kdy) aby lidi nepropadali panice.President spolu s posádkou - mimozemšťanama - teť pokojně letí vesmírem v luxusní 8hvězdičkové Galaxis.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nepropadejte panice!

(Šéfredaktor Api Ders, 7. 2. 2009 9:21)

Občané Gordon Planet, nepropadejte panice! Tato zpráva je již zastaralá a v pozdějších zprávách jste se mohli dozvědět, že nejluxusnější raketa ve vesmíru Galaxis uvízla na planetě Zemi i s presidentem. Momentálně na Gordon Planet není žádný president a o znovuzvolení se nepomýšlí.

neuveritelna fotka prezidenta!

(Vogon Paparazzi, 21. 1. 2009 19:54)

Vesmirny paparazzi pred chvili vyfotil s pomoci tachyonoveho fotaku prezidenta Gordona! Zde je jeho picture: http://stefan.pader.de/gifs/god%20put%20a%20smile%20uon%20my%20face.jpg

Chalil ma pravdu!

(Untgrad Laarsen, 21. 1. 2009 19:35)

Abdul ma pravdu! Znepokojive zpravy a dohady o hrozivych nasledcich Gordonovy navstevy na zemi dokonce nedavaji spat obyvatelum malych Skandinavskych vesnic.. Snad se tyto obavy vyplni jen z poloviny! Zvoleni noveho prezidenta by rozhodne prispelo k vyreseni davneho a unavneho konfliktu s Gordon Planet..

NESOUHLAS

(Shree Abdul Chalil Zlej, 21. 1. 2009 19:25)

NO TO JE DRZOST!!! PREZIDENT SI ULEJVA V 8* HOTELU GALAXIS A POZEMSTANE SE V STRASNE PANICE A STRACHU NAVZAJEM LIKVIDUJOU.. TEN PREZIDENT URCITE JESTE OD SOUMRAKU DO USVITU HRAJE 2D HRY NA MOBILU A NEJSPIS K TOMU TRAPI SVE PODDAJNE:).. VYZYVAM K "ZNOVUZVOLENI" PREZIDENTA - CO BY SE AKTIVNE PODILEL NA NAVRACENI ZEME DO PUVODNIHO, POKOJNEHO STAVU!!!

Dotaz

(krista, 14. 1. 2009 2:57)

Otazku budouci paniky na Zemi je treba resit jiz ted. Myslim, ze dobrym uvodem by bylo zacit uvadet ve sdelovacich prostredcich (treba v elektronickych mass-mediich anebo i jenom na teto strance) vic detajlu ze zivota Gordon planet a ze soucasneho deni na palube Galaxis. Pokud by melo jit o technologie, co znacne predci vyvoj lidstva a mohly by byt pro pozemstane nepochopitelne, je treba zacit je priblizovat v nejakych jednoduchych prikladech a detajlech. Mne osobne zajima, jak vypada Galaxis a jake moznosti nabizi cestovatelum. Ocekavam podrobnejsi popis.